PoE Инжектор Ubiquiti POE-48-24W-WH, 48VDC, 24W
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
АтрибутСтойност
PoE стандартПасивен PoE
Изходна мощност (W)24
Изходно напрежение48
Скорост на портаGigabit
Брой портове (count)2
Защита от пренапрежениеНе
За външен монтажНе
Дължина на кабела (m)1.2 м
Тегло0.10кг
Ubiquiti POE-48-24W-WH 48V 24W Gigabit PoE инжектор
Ubiquiti POE-48-24W-WH е надежден и високоефективен PoE инжектор, проектиран за Ubiquiti airMAX и UniFi устройства. С изходно напрежение 48V DC и мощност 24W, той осигурява стабилно захранване и пренос на данни чрез един Ethernet кабел, опростявайки инсталациите и елиминирайки нуждата от отделни захранвания близо до точките за достъп или камерите.
Ключови Предимства
  • Компактен и лек — Лесен за монтаж на стена или бюро, идеален за вътрешни инсталации.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип PoEПасивен PoE
Изходно напрежение48 VDC
Изходна мощност24 W